KONST / Litografier / Färglitografi 10265070
nr 1026 5070
Färglitografi
signerad, PA, Modell, bladets mått: 69x47
Utrop:
800 kr
Såld:
100 kr
måndag 21 mars 2016
kl 20:27:46
21/3 17:05:54